Menu

Kadınların En Çok Söylediği 14 Yalan

kadin-yalan1) Seni kıskanmıyorum.

Kıskanmamak gibi bir şey hiçbir kadın için söz konusu değil. Aşırı kıskanç kadınlar olduğu gibi, dışarıya belli etmeden kıskanan kadınlar da var. Dışarı belli eden kadınlar uçlarda yaşıyorlar, fakat belli etmeyenlerin içinde fırtınalar kopuyor haberiniz yok. Ne kadar belli etmemeye çalışsalar da, içten içe sizi kıskandığı şeyden uzaklaştırmaya çalışacaklardır.

2) Anneni çok seviyorum!

Sevgililerin ya da eşlerin anneleri ister istemez bir antipati oluşturur. Kadınlar da sevgililerinin ya da eşlerinin anneleri için “seviyorum” yalanını söyleyebilirler. Bu partnerinin annelerinden nefret ettiğini göstermez, ama sevgililerini ya da eşlerini de başka bir kadınla paylaşmayı istemezler.

3) Şimdilik bir ilişki istemiyorum.

Aslında istiyor. Sizi de biraz süründürmek, bu konuda ısrarcı ve istekli olduğunuzu görmek de istiyor. Eğer siz, bir kadın bu cümleyi kurduğunda “demek ki istemiyor” diye geri çekilirseniz kadın daha çok sinirlenir. Ama gerçekten isteyip, istemediğini anlamanız gerekiyor. Eğer sizinle vakit geçirmekten hoşlanıyori buluşmaları reddetmiyorsa işte o zaman hevesli olduğunuzu belli edebilirsiniz. Gerçekten istemediğini anlarsanız, hevesli ya da ısrarcı olmanız ters tepebilir.

4) Hep seni düşünüyorum.

Aslında bu her insan için büyük bir yalandır. Her saniyenizi bir insanı düşünerek geçiremezsiniz. İllaki başka şeyler de düşüneceksiniz. Bu cümle daha çok “seni önemsiyorum ve sürekli olmasa da aklımdasın” anlamına geliyor.

5) İlk ve tek aşkımsın!

En büyük yalanlardandır. Erkekler, kadınların ilişki geçmişlerine takıntılı oldukları ve biraz da pohpohlanmak istedikleri için bu yalanı duymayı severler ve kendilerini “biricik” hissetmek isterler. Erkeklerin de bazı yalanlar hoşuna gidiyor.

6) Arkadaşlarınla vakit geçirmek çok güzel, onları çok seviyorum!

Aslında bazı durumlarda sizinle yalnız kalmak istiyor, fakat sizi çok sevdiğinden üzmek de istemiyor. Arkadaşlarınızın bazılarını çok kaba insanlar olduğunu düşünse de, sizin onları sevdiğini varsayarak bu yalana başvuruyor. Seviyorum diyor diye sürekli arkadaşlarınızla takılmak onu biraz üzüyordur elbette. Biraz daha yalnız vakit geçirmeye özen göstermeniz ilişkini açısından daha iyi olur. Yoksa bu yalan bir gün gerçeklerle karşınıza çıkacak.

kadin-en-cok-soyledigi-yalanlar7) Haklısın.

Eğer tek bir kelimeyle ve asık suratla bu kelimeyi duyarsanız bilin ki haklı falan değilsiniz. Sadece sizinle tartışmak ve ortamı soğutmak istemiyordur.

8) İstediğin kişiyle takılabilirsin.

Bu cümle aslında “istediğin kişiyle takılamazsın, ben arkadaşlarımı seçerken dikkat ediyorum ve senden de aynı özveriyi bekliyorum” anlamına geliyor. Büyük ihtimal yanlış anlayıp, eve geç saatlerde dönmeye başlayacaksınız. Çok büyük hata yaparsınız.

9) Para hiç önemli değil.

Para çok önemli. Sakın bu cümleyi ciddiye almayın. Her insan güzel bir hayat geçirmek ister. O sadece size zor anınızda da yanında olacağını, ama işleri biran önce yoluna koymanız gerektiğini belirtmek istiyor.

10) İlişkimize bir süre ara verelim, kafam çok karışık.

Ayrılık sinyalleri! Muhtemelen size olan sevgisi bitti ve başka birisiyle görüşüyordur.

11) Çok kilo aldım!

Bu sizden iltifat almak için söylenen çok masum bir yalan. Duymak istedikleri sadece “sen her halinle benim gözümde en güzelsin” Çok basit bir cümle, ama kadınlar sizin gözünüzde değerli olduğunu öğrenince, sizi daha çok sevecek.

12) 5 dakikaya hazırım!

Kadın sözlüğünde 5 dakika=1,5 saat. Bunu aklınızdan çıkarmayın ve plan yapmadan önce mutlaka ona sinyallerini verin ki, o da bir gece önceden kıyafetlerini hazırlasın. Bir ihtimal yarım saat içerisinde onu hazır olarak bulabilirsiniz.

13) Annem seni çok seviyor!

Annesiyle oturup 3 saat sizin dedikodunuzu, eksikliklerinizi konuştu. Belki bi yarım saat kadar güzel yönleriniz de konuşulmuş olabilir.

14) Yok bir şey!

Var bir şey! Ama size söylemek istemiyor. Üzerine gitmeyin diyemeyiz, çünkü sormadığınız zaman da başınız çok ağrıyacak. Yapmanız gereken tek şey ise, yanına oturup “lütfen, benimle konuşabilirsin” demek. Kendini hazır hissettiğinde, sizi her şeyi anlatacaktır. Merak etmeyin.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir