Menu

Erkeklerin Kaş yapısına Göre Karakter Analizi

Yüzdeki ifadenin en önemli unsuru olan kaş, erkeğin karakterinden ipuçları barındırıyor.

İşte o ipuçları…

Kalın, eğri ve orantısız

kalın egrı

Konu, ilişkiler olduğunda oldukça yoğun duygular içerisine giriyor ve disiplinli. Eskiye fazlasıyla hasret ve özlem duyuyor. Cinsel dürtüleri fazlasıyla güçlü.

İnce ve açılı

erkeklerin-kas-yapisina-gore-karakter-analizi2

 

David Beckham gibi ince ve açılı kaşlara sahip olan erkekler yardımsever ve cömert oluyor. Aynı zamanda oldukça mücadeleci bir kişiliğe sahip. Kadınlar özellikle tipdeki erkekleri beğeniyor.

Kalın ve açılı

kalın açılı

 

Kalın ve açılı kaşa sahip erkekler enerjik, nazik, cömert, sevecen ve içten olsalar da iş kişisel problemlere gelince oldukça ketum davranışlar sergileyebiliyorlar. Aynı zamanda yüksek cinsel enerjiye sahiptir. Kendinden emin, iddialı ve inatçı.

İnce ve kavisli

İmkansız şeylerin olabileceğine inanan bir hayalperest. Aynı zamanda oldukça cömert ve manevi yönüyle sürekli temas halinde.

Kalın ve düz

kalın ve düz

 

Bakımlı, cömert ve cinsel enerjisi oldukça iyi. Kadınların ilgisini fazlasıyla çekiyor olsa da, kararsız kalma gibi bir sorunu vardır. Aynı zamanda kontrol delisi olabilirler.

Kalın, düz ve parlak yapıya sahip

Güçlü bir cinsel enerjiye sahip ve çok hassas olduğu gibi aynı zamanda kendisi konusunda oldukça korumacıdır ve zarar görmek istemez. Bazen büyük resmi görmüyor ve küçük ayrıntılara çok fazla takılıyor olabilir.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir