Menu

Bebek Bakımı ve Temizliğinin Önemi

Evlatlarımız bizim her şeyimizdir. Onlara iyi ve mutlu bir yaşam hediye etmek isteriz her zaman. Yaşadıkları her anda mutlu ve sağlıklı olmalarını isteriz. Bunun için çalışırız, çabalarız; doğdukları andan itibaren. Bugün size bizim her şeyimiz olan güzel evlatlarımız için oldukça güzel ve sağlıklı bir ürün tanıtacağız.

Mustela Dermo Cleansing, yeni doğanlar ve bebekler için uygun kullanıma sahip bir vücut-saç temizleme şampuanıdır. En önemli özelliği ise sabun içermemesidir. Bu sayede çocuğunuzu kimyasal maddelerden uzak tutmuş olursunuz. Saça ve vucüda hafifçe uygulayarak bebeğinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Sabun içermeyen etkili yapısı sayesinde Mustela Dermo Cleansing, saç derisini ve vücudu yumuşak bir biçimde temizlemektedir. Hindistan cevizi özü içermektedir. Bu özelliği sayesinde suyun vücut kurutucu etkisini ortadan kaldırmaktadır. Gözleri yakmayan formulü ayrıca vitamin içerir ve bu sayede cildi yumuşatır, tahrişlerin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen Mustela Dermo Cleansing, paraben, phthalate ve phenoxyethanol içermez. İçeriğinde gliserin, Koko Glukosid ve Avokado Persesoe patentli doğal etken maddeleri bulunmaktadır.

Sabun ve çeşitli temizlik malzemeleri, vücudun nem oranını bozar. Bu gibi ürünlerin sahip olduğu pH seviyesi cildin tahriş olmasına neden olur. Bebek ciltleri oldukça hassas ve incedir. Bu nedenle kullanılan temizlik ürünlerinin pH seviyesinin 5 – 5.5 seviyesinde olması gerekmektedir. Mustela Dermo Cleansing, pH nötr yapısı sayesinde bebeğinizin cildinin yapısına ve cildin yağ/su dengesine zarar vermez. Bebeğinizin cildinin taze, yumuşak,sağlıklı ve ipeksi kalmasına yardımcı olur. Avucunuza alacağınız bir miktar Dermo-Cleansing ile bebeğinizin saçlarını ve vücudunu yıkayınız. Yıkadıktan sonra durulayınız. Her gün kullanım için uygundur.

Bebeğinizin temizliği için sağlıklı ve doğal bir ürün olan Mustela Dermo Cleansing’i farmareyon.com adresinden oldukça uygun bir fiyata temiz edebilirsiniz. Farmareyon.com, anne&bebek, cilt bakımı, ağız ve diş sağlığı, vitamin ve bitkisel ürünler içeren bir sitedir. Bütçenize dost olan farmareyon.com, 7 gün içinde koşulsuz iade, kapıda ödeme imkanı sunar. Ayrıca farmareyon.com’da 120 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir